Y16256K34000T9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16256K34000T9R
JLCPCB Part #
C4027788
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.34kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS