Y16254K65500T9R
MFR.Part #
Y16254K65500T9R
JLCPCB Part #
C4241183
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.655kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS