Y1625475R000Q24R
MFR.Part #
Y1625475R000Q24R
JLCPCB Part #
C4283991
Description
-55℃~+150℃ 300mW 475Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount