Y16253K65000B23R
MFR.Part #
Y16253K65000B23R
JLCPCB Part #
C4066030
Description
-55℃~+150℃ 3.65kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS