Y16253K52000T9R
MFR.Part #
Y16253K52000T9R
JLCPCB Part #
C3932490
Description
-55℃~+150℃ 3.52kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS