Y16253K48000B23W
MFR.Part #
Y16253K48000B23W
JLCPCB Part #
C4329527
Description
-55℃~+150℃ 3.48kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS