Y1625350R000C9R
MFR.Part #
Y1625350R000C9R
JLCPCB Part #
C4305185
Description
-55℃~+150℃ 300mW 350Ω ±0.25% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS