Y16252K96700Q0R
MFR.Part #
Y16252K96700Q0R
JLCPCB Part #
C4055285
Description
-55℃~+150℃ 2.96kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount