Y16252K89600Q24R
MFR.Part #
Y16252K89600Q24R
JLCPCB Part #
C4342862
Description
-55℃~+150℃ 2.896kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount