Y16252K87000B23R
MFR.Part #
Y16252K87000B23R
JLCPCB Part #
C6618186
Description
-55℃~+150℃ 2.87kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS