Y16252K74000B9W
MFR.Part #
Y16252K74000B9W
JLCPCB Part #
C4096914
Description
-55℃~+150℃ 2.74kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS