Y1625250R000T23W
MFR.Part #
Y1625250R000T23W
JLCPCB Part #
C4343537
Description
-55℃~+150℃ 250Ω 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS