Y162520K0000F9W
MFR.Part #
Y162520K0000F9W
JLCPCB Part #
C4351012
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS