Y16251K28000T9R
MFR.Part #
Y16251K28000T9R
JLCPCB Part #
C4177927
Description
-55℃~+150℃ 1.28kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS