Y16251K11440T9R
MFR.Part #
Y16251K11440T9R
JLCPCB Part #
C4180936
Description
-55℃~+150℃ 1.1144kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS