Y1625180R000F0W
MFR.Part #
Y1625180R000F0W
JLCPCB Part #
C4249689
Description
-55℃~+150℃ 180Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount