Y162513K0000T0R
MFR.Part #
Y162513K0000T0R
JLCPCB Part #
C3937399
Description
-55℃~+150℃ 13kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount