Y162510K4570Q24R
MFR.Part #
Y162510K4570Q24R
JLCPCB Part #
C4196410
Description
-55℃~+150℃ 10.457kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount