Y1625100R000A24R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1625100R000A24R
JLCPCB Part #
C4117117
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount