Y162480R6000B9W
MFR.Part #
Y162480R6000B9W
JLCPCB Part #
C3972673
Description
-55℃~+150℃ 200mW 80.6Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS