Y16244K70000T9R
MFR.Part #
Y16244K70000T9R
JLCPCB Part #
C4218872
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.7kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS