Y162445R0000B9W
MFR.Part #
Y162445R0000B9W
JLCPCB Part #
C3915920
Description
-55℃~+150℃ 200mW 45Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS