Y1624342R400T9W
MFR.Part #
Y1624342R400T9W
JLCPCB Part #
C3968096
Description
-55℃~+150℃ 200mW 342.4Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS