Y16242K49900F9R
MFR.Part #
Y16242K49900F9R
JLCPCB Part #
C4203869
Description
-55℃~+150℃ 2.499kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS