Y16242K01320T0R
MFR.Part #
Y16242K01320T0R
JLCPCB Part #
C4177803
Description
-55℃~+150℃ 2.0132kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount