Y1624223R700B0W
MFR.Part #
Y1624223R700B0W
JLCPCB Part #
C3915822
Description
-55℃~+150℃ 200mW 223.7Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount