Y162420R0000C9R
MFR.Part #
Y162420R0000C9R
JLCPCB Part #
C4247042
Description
-55℃~+150℃ 200mW 20Ω Metal Foil Resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS