Y16241K96000T0R
MFR.Part #
Y16241K96000T0R
JLCPCB Part #
C4089606
Description
-55℃~+150℃ 1.96kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount