Y16241K50000Q9R
MFR.Part #
Y16241K50000Q9R
JLCPCB Part #
C3977347
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS