Y16241K43000T23R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16241K43000T23R
JLCPCB Part #
C3979514
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 1.43kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS