Y1624154R000Q0R
MFR.Part #
Y1624154R000Q0R
JLCPCB Part #
C4325564
Description
-55℃~+150℃ 154Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount