Y161220R0000F0R
MFR.Part #
Y161220R0000F0R
JLCPCB Part #
C4201069
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 400mW Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount