Y161220R0000C9R
MFR.Part #
Y161220R0000C9R
JLCPCB Part #
C4138960
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 400mW Metal Foil Resistor ±0.25% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS