Y161210R0000C49R
MFR.Part #
Y161210R0000C49R
JLCPCB Part #
C4280526
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 400mW ±0.25% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS