Y161168K0000T0R
MFR.Part #
Y161168K0000T0R
JLCPCB Part #
C4067887
Description
-55℃~+150℃ 300mW 68kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount