Y16076R98000F0W
MFR.Part #
Y16076R98000F0W
JLCPCB Part #
C4050867
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.98Ω ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS