Y16073R60000D3W
MFR.Part #
Y16073R60000D3W
JLCPCB Part #
C4213414
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 3.6Ω 500mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount