Y15086K81000FP0L
MFR.Part #
Y15086K81000FP0L
JLCPCB Part #
C1469094
Description
-55℃~+125℃ 6.81kΩ 600mW ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS