Y150816K8440BP0L
MFR.Part #
Y150816K8440BP0L
JLCPCB Part #
C1477421
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16.844kΩ 600mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS