Y1496562R000T9R
MFR.Part #
Y1496562R000T9R
JLCPCB Part #
C4300027
Description
-55℃~+150℃ 150mW 562Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS