Y14963K30000F9W
MFR.Part #
Y14963K30000F9W
JLCPCB Part #
C4216834
Description
-55℃~+150℃ 150mW 3.3kΩ ±1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS