Y149610R0000F9W
MFR.Part #
Y149610R0000F9W
JLCPCB Part #
C3977794
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 150mW ±1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS