Y149610K0000T9R
MFR.Part #
Y149610K0000T9R
JLCPCB Part #
C4164676
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS