Y14880R10000F0W
MFR.Part #
Y14880R10000F0W
JLCPCB Part #
C4212052
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 2W ±1% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount