Y14870R12000D0W
MFR.Part #
Y14870R12000D0W
JLCPCB Part #
C6037146
Description
-65℃~+170℃ 120mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount