Y14670R47000D9L
MFR.Part #
Y14670R47000D9L
JLCPCB Part #
C1493692
Package
Plugin
Description
10W 470mΩ Current Sense Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS