Y14557K50000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14557K50000T0R
JLCPCB Part #
C4314520
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.5kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount