Y145534K9700T9R
MFR.Part #
Y145534K9700T9R
JLCPCB Part #
C4016579
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 34.97kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS