Y145512K4000T9R
MFR.Part #
Y145512K4000T9R
JLCPCB Part #
C4151266
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 12.4kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS