Y145480R3070T9L
MFR.Part #
Y145480R3070T9L
JLCPCB Part #
C1489006
Description
-55℃~+125℃ 600mW 80.307Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS